Loco Translate - en to cs-CZ translation catalogue (129 entries)

[ctx: Message label]
en: Warning
cs-CZ: Varování

en: Permission denied
cs-CZ: Přístup odepřen

en: Settings saved
cs-CZ: Nastavení uloženo

en: %s is not an official WordPress language
cs-CZ: %s není oficiálním jazykem WordPress

en: New PO file
cs-CZ: Nový soubor PO

en: PO file used as template. This will be renamed to %s on first save
cs-CZ: PO soubor používaný jako šablona. Toto bude přejmenováno na %s při prvním uložení

en: You must specify a valid locale for a new PO file
cs-CZ: Musíte zadat platné národní prostředí pro nový PO soubor

en: No translatable strings found
cs-CZ: Nebyly nalezeny žádné řetězce pro překlad

en: Cannot create a PO file.
cs-CZ: Nelze vytvořit soubor PO.

en: PO file already exists with locale %s
cs-CZ: Soubor PO již existuje s národním prostředím %s

en: File cannot be created automatically. Fix the file permissions or use Download instead of Save
cs-CZ: Soubor nemůže být automaticky vytvořen. Opravte oprávnění k souboru nebo použijte Stáhnout namísto Uložit

en: %s file is empty
cs-CZ: %s soubor je prázdný

en: Run Sync to update from source code
cs-CZ: Spusťte Sync pro aktualizaci ze zdrojového kódu

en: No strings could be extracted from source code
cs-CZ: Žádné řetězce by mohly být extrahovány ze zdrojového kódu

en: Run Sync to update from %s
cs-CZ: Spusťte Sync pro aktualizaci ze %s

en: Source code has been modified, run Sync to update POT
cs-CZ: Zdrojový kód byl změněn, spusťte Sync pro aktualizaci POT

en: POT has been modified since PO file was saved, run Sync to update
cs-CZ: POT byl změněn od uložení PO souboru, spusťte Sync pro aktualizaci

en: Bad file path
cs-CZ: Špatná cesta k souboru

en: Empty or invalid %s file
cs-CZ: Prázdný nebo neplatný soubor %s

en: %s file has no header
cs-CZ: Soubor %s nemá hlavičku

[ctx: Add button]
en: New template
cs-CZ: Nová šablona

[ctx: Add button]
en: New language
cs-CZ: Nový jazyk

en: %s%% translated
cs-CZ: %s%% přeloženo

en: 1 string | %s strings
cs-CZ[0]: 1 řetězec
cs-CZ[1]: %s řetězce
cs-CZ[2]: %s řetězců

en: %s fuzzy
cs-CZ: %s odhadnuto

en: %s untranslated
cs-CZ: %s nepřeloženo

en: Failed to compile MO file with built-in compiler
cs-CZ: Nepodařilo se zkompilovat soubor MO vestavěným kompilátorem

en: Loco, Translation Management
cs-CZ: Loco, Správa překladů

en: Manage translations
cs-CZ: Spravovat překlady

en: Translation options
cs-CZ: Možnosti překladu

en: Loco Translate
cs-CZ: Překladač Loco

en: Settings
cs-CZ: Nastavení

en: File download failed
cs-CZ: Stažení souboru selhalo

en: WPLANG is deprecated and should be removed from wp-config.php
cs-CZ: WPLANG je zastaralý a měl by být odstraněn z wp-config.php

en: Unknown language
cs-CZ: Neznámý jazyk

en: Some files not writable
cs-CZ: Některé soubory nejsou zapisovatelné

en: Some files missing
cs-CZ: Některé soubory chybí

en: "%s" folder not writable
cs-CZ: Složka "%s" není zapisovatelná

en: POT file not writable
cs-CZ: Soubor POT není zapisovatelný

en: PO file not writable
cs-CZ: Soubor PO není zapisovatelný

en: MO file not writable
cs-CZ: Soubor MO není zapisovatelný

en: MO file not found
cs-CZ: Soubor MO nenalezen

en: Folder not writable
cs-CZ: Složka není zapisovatelná

en: Folder not found
cs-CZ: Složka nenalezena

en: %s does not declare a "Text Domain"
cs-CZ: %s nedeklaruje "Text Domain"

en: Loco has guessed "%s"
cs-CZ: Loco odhadnul "%s"

en: %s does not declare a "Domain Path"
cs-CZ: %s nedeklaruje "Domain Path"

en: %s has no POT file. Create one at "%s/%s.pot" if you need one.
cs-CZ: %s nemá žádný soubor POT. Vytvořte jej jako "%s/%s.pot", pokud jej potřebujete.

en: %s has a strange POT file name (%s). A better name would be "%s.pot"
cs-CZ: %s má podivný název souboru POT (%s). Lepší jméno bylo by "%s.pot"

en: User does not have permission to manage translations
cs-CZ: Uživatel nemá oprávnění ke správě překladů

en: Invalid data posted to server
cs-CZ: Neplatná data zaslaná na server

en: Failed to compile MO file with %s, check your settings
cs-CZ: Nepodařilo se zkompilovat soubor MO s %s, zkontrolujte vaše nastavení

en: Package not found called %s
cs-CZ: Balíček s názvem %s nenalezen

en: Web server cannot create backups in "%s". Fix file permissions or disable backups in settings
cs-CZ: Webový server nemůže vytvářet zálohy v "%s". Opravte oprávnění souborů nebo zakažte zálohy v nastavení

en: Web server cannot create "%s" directory in "%s". Fix file permissions or create it manually.
cs-CZ: Webový server nemůže vytvořit adresář "%s" v "%s". Opravte oprávnění souborů nebo jej vytvořte ručně.

en: Web server cannot create files in the "%s" directory. Fix file permissions or use the download function.
cs-CZ: Webový server nemůže vytvářet soubory v adresáři "%s". Opravte oprávnění souborů nebo použijte funkci stahování.

en: %s file is not writable by the web server. Fix file permissions or download and copy to "%s/%s".
cs-CZ: Soubor %s není zapisovatelný webovým serverem. Opravte oprávnění souborů nebo stáhněte a zkopírujte do "%s/%s".

en: Cannot create MO file
cs-CZ: Nelze vytvořit soubor MO

en: Cannot overwrite MO file
cs-CZ: Nelze přepsat soubor MO

en: Failed to write MO file
cs-CZ: Do souboru MO nelze zapisovat

en: Packages
cs-CZ: Balíčky

en: File check
cs-CZ: Kontrola souborů

en: File system permissions for %s
cs-CZ: Oprávnění souborového systému pro %s

en: Other potential issues with %s
cs-CZ: Další potenciální problémy s %s

en: Back
cs-CZ: Zpět

en: Get help
cs-CZ: Získat pomoc

[ctx: Table header]
en: Package details
cs-CZ: Podrobnosti o balíčku

[ctx: Table header]
en: Translations (PO)
cs-CZ: Překlady (PO)

[ctx: Table header]
en: Template (POT)
cs-CZ: Šablona (POT)

[ctx: Table header]
en: File permissions
cs-CZ: Oprávnění k souborům

en: Extends: %s
cs-CZ: Rozšiřuje: %s

en: 1 language | %u languages
cs-CZ[0]: 1 jazyk
cs-CZ[1]: %u jazyky
cs-CZ[2]: %u jazyků

[ctx: Modified time]
en: Updated
cs-CZ: Aktualizováno

en: Powered by
cs-CZ: Běží na

en: Loco may not work as expected
cs-CZ: Loco nemusí fungovat podle očekávání

en: Configure Loco Translate
cs-CZ: Konfigurace Překladače Loco

en: Compiling MO files
cs-CZ: Kompilace MO souborů

en: Use built-in MO compiler.
cs-CZ: Použít vestavěný MO kompilátor.

en: Use external command:
cs-CZ: Použít externí příkaz:

en: Enter path to msgfmt on server
cs-CZ: Vložte cestu k msgfmt na serveru

en: Generate hash tables
cs-CZ: Generovat hash tabulky

en: Include Fuzzy strings
cs-CZ: Zahrnout odhadnuté řetězce

en: Backing up PO files
cs-CZ: Zálohování PO souborů

en: Number of backups to keep of each file:
cs-CZ: Počet záloh pro zachování každého souboru:

en: Experimental features
cs-CZ: Experimentální funkce

en: Enable WordPress core translations
cs-CZ: Povolit překlady jádra WordPressu

en: Save settings
cs-CZ: Uložit nastavení

en: Template file
cs-CZ: Soubor šablony

[ctx: Dropdown label]
en: Switch to...
cs-CZ: Přepnout na...

en: never
cs-CZ: nikdy

[ctx: Editor button]
en: Save
cs-CZ: Uložit

[ctx: Editor button]
en: Download
cs-CZ: Stáhnout

[ctx: Editor button]
en: Revert
cs-CZ: Vrátit

[ctx: Editor button]
en: Add
cs-CZ: Přidat

[ctx: Editor button]
en: Del
cs-CZ: Smaz

[ctx: Editor button]
en: Fuzzy
cs-CZ: Odhad

en: Filter translations
cs-CZ: Filtrovat překlady

[ctx: Editor button]
en: Help
cs-CZ: Nápověda

en: Initialize new translations in %s
cs-CZ: Inicializovat nové překlady v %s

en: Select from common languages
cs-CZ: Vyberte z běžných jazyků

[ctx: Form label]
en: or enter any language code
cs-CZ: nebo vložte libovolný kód jazyka

[ctx: Form label]
en: create in <code>%s</code>
cs-CZ: vytvořit v <code>%s</code>

[ctx: Form label]
en: create in global languages directory
cs-CZ: vytvořit v adresáři s globálními jazyky

[ctx: Submit button]
en: Start translating
cs-CZ: Začít překládat

en: New version available
cs-CZ: Nová verze k dispozici

en: Upgrade to version %s of Loco Translate
cs-CZ: Aktualizujte na verzi %s Překladače Loco

en: Select a plugin or theme to translate
cs-CZ: Vyberte plugin nebo téma pro překlad

[ctx: Package list header]
en: Themes
cs-CZ: Šablony

[ctx: Package list header]
en: Plugins
cs-CZ: Pluginy

[ctx: Package list header]
en: Core
cs-CZ: Jádro

en: PHP extension "%s" is not installed. If you experience problems you should install it
cs-CZ: PHP rozšíření "%s" není nainstalováno. Pokud dochází k problémům, měli byste jej nainstalovat

en: Unknown error
cs-CZ: Neznámá chyba

en: PO file saved
cs-CZ: Soubor PO uložen

en: and MO file compiled
cs-CZ: a soubor MO zkompilován

en: Merged from %s
cs-CZ: Sloučeno z %s

en: Merged from source code
cs-CZ: Sloučeno ze zdrojového kódu

en: Already up to date with %s
cs-CZ: Již v aktuálním stavu s %s

en: Already up to date with source code
cs-CZ: Již v aktuálním stavu se zdrojovým kódem

en: 1 new string added | %s new strings added
cs-CZ[0]: 1 nový řetězec přidán
cs-CZ[1]: %s nové řetězce přidány
cs-CZ[2]: %s nových řetězců přidáno

en: 1 obsolete string removed | %s obsolete strings removed
cs-CZ[0]: 1 zastaralý řetězec odstraněn
cs-CZ[1]: %s zastaralé řetězce odstraněny
cs-CZ[2]: %s zastaralých řetězců odstraněno

en: Your changes will be lost if you continue without saving
cs-CZ: Vaše změny budou ztraceny, pokud budete pokračovat bez uložení

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding native translation
en: Source text
cs-CZ: Zdrojový text

[ctx: Editor pane]
note: where %s is the language, e.g French translation
en: %s translation
cs-CZ: %s překlad

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding translator comments
en: Comments
cs-CZ: Komentáře

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding message context
en: Context
cs-CZ: Kontext

en: Translation
cs-CZ: Překlad

en: No source files in this package, nothing to sync
cs-CZ: Žádné zdrojové soubory v tomto balíčku, není nic k synchronizaci

en: No strings could be extracted from source files
cs-CZ: Žádné řetězce nemohly být extrahovány ze zdrojových souborů

note: Description of the plugin
en: Translate WordPress plugins and themes directly in your browser
cs-CZ: Překládejte WordPress pluginy a témata přímo ve vašem prohlížeči
